strona główna  |  mapa serwisu  |  zapraszamy na nasz Facebook Zapraszamy na nasz Facebook
Inachis - CENTRUM INICJATYW EDUKACYJNYCH PRZESTRZEŃ ALTERNATYWNYCH
SZKOLEŃ EDUKACYJNYCH
 
 
 

Przestrzeń Alternatywnych Szkoleń Edukacyjnych

Centrum Inicjatyw Edukacyjnych to instytucja założona z myślą o inicjowaniu działań edukacyjnych, organizacji  szkoleń i opracowywaniu programów edukacji. Jesteśmy grupą  ludzi nieograniczonych schematami, którym zależy na stworzeniu jak najlepszych warunków do rozwoju polskiej edukacji przy współpracy z różnymi instytucjami i dzieleniu się wypracowanymi metodami i programami.


Nasze główne działania to:

Szkolenia oparte na procesie rozwojowo-szkoleniowym
Dzielimy się wiedzą stwarzając alternatywną strefę szkoleń opartych o praktyczne rozwiązania organizacyjne, wypracowane schematy działań, sprawdzone rozwiązania metodyczne, przełożenie teorii na praktykę, przykłady dobrych praktyk. Szkolenia oparte są o metody rozwojowe polegają na wejściu w proces rozwojowo-szkoleniowy.

 

 

Działania edukacyjne

Inicjujemy działania edukacyjne. Służą one opracowaniu nowych rozwiązań edukacyjnych stwarzających optymalne warunki do rozwoju edukacji. Dotyczą usprawniania sfer organizacji pracy w placówkach oświatowych, metodyki, współpracy między placówkami.  Podejmujemy działalność badawczą aby dostosować edukację do zmian wymuszonych reformami  oświatowymi, zmianami  kulturowych, czy nowymi możliwościami technologicznymi.

 

 

Programy i projekty
Tworzymy programy edukacji i pomoce dydaktyczne. Opracowane przez nas metody, programy i projekty opierają się na niestandardowych ale sprawdzonych rozwiązaniach, przepracowanych projektach.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 Inachis CENTRUM INICJATYW EDUKACYJNYCH  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej