strona główna  |  mapa serwisu  |  zapraszamy na nasz Facebook Zapraszamy na nasz Facebook
Inachis - CENTRUM INICJATYW EDUKACYJNYCH PRZESTRZEŃ ALTERNATYWNYCH
SZKOLEŃ EDUKACYJNYCH
 
 
 

Współpraca

Jesteśmy otwarci i gotowi na podejmowanie współpracy oraz realizację projektów edukacyjnych. Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje w metodycznym opracowywaniu projektów edukacyjnych, a także w ich realizacji.

 

Szukamy do współpracy:

Instytucji, firm, osób fizycznych chcących współpracować nad opracowaniem projektów edukacyjnych z naszym ośrodkiem. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy po dokonaniu oceny merytorycznej proponowanych przedsięwzięć.

Zapraszamy do współpracy wolontariuszy edukacji przedszkolnej, studentów mających pasję w pracy z dziećmi do pomocy w realizacji projektów edukacyjnych.

Nie szukamy współpracy z firmami organizującymi zajęcia dodatkowe i odpłatne spotkania nie organizujemy też żadnych zajęć dla dzieci z innych przedszkoli.

Współpraca odbywa się na zasadzie porozumienia, współudziału w realizacji projektu i nie jest odpłatna z wyłączeniem działań konkursowych w ramach składanych projektów związanych z uzyskanym dofinansowaniem.

 Zapraszamy do kontaktu z nami

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2013 Inachis CENTRUM INICJATYW EDUKACYJNYCH  |  Projekt i wykonanieProjekt i wykonanie strony internetowej